Sipariş ve Kargo

Siparişiniz onaylandıktan sonra 7 iş günü içinde hazırlanır ve anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ile size gönderilir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan mail adresinize, size teslim edecek olan kargo firması ve takip numaranız gönderilecektir. Mesajda bildirilen takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kargonuz size gönderildikten sonra 3 iş günü boyunca verdiğiniz adrese en yakın kargo şubesinde bekler,eğer kargonuz siz evde yokken geldiyse  kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Size bırakılan telefon numarasından kargo firması ile bağlantıya geçip kargonuzu size bildirilen kargo şubesinden  3 iş günü içinde teslim alabilirsiniz.

Özel durumlar için (Düğün, kutlama, hediye) lütfen bizimle telefon ya da e-posta üzerinden iletişime geçiniz. Sitemizde bulunan Özel Sipariş Formunu doldurabilirsiniz.

Siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırmak için çalışıyor olacağız.

Siparişiniz size ulaşamaz ve bize geri dönerse; sizinle iletişime geçerek kargoyu size ulaştırmak üzere gönderimini tekrar yapıyor olacağız. İkinci kargo gönderisinde ödeme alıcıya aittir.